اولین مجمع عمومی انجمن صنفی حسابداری و حسابرسی استان البرز

اولین مجمع عمومی رسمی انجمن صنفی حسابداری و حسابرسی استان البرز

با همت و تلاش هیاًت موسس ، و پس از پیگیری های مکرر در رابطه با جذب عضو و ثبت رسمی انجمن صنفی حسابداری و حسابرسی استان البرز، اولین مجمع عمومی رسمی انجمن صنفی حسابداری و حسابرسی استان البرز، طبق آگهی دعودت مورخ : ۱۲-۰۳-۱۳۹۵ در روزنامه کثیر الانتشار پیام زمان , و در موعد مقرر، در تاریخ ۱۴-۰۵-۱۳۹۵ ، در سالن جلسات مرکز مشاوره رازی ، برگزار گردید.

در این مجمع که با شرکت اکثریت اعضای ثبت نام شده تشکیل گردید، پس از قرائت آیاتی از کتاب الهی و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران ،  هیات موسس با همکاری نمایندگان رسمی اداره کار، رفاه و تعاون استان البرز ، نسبت به تشریح مراحل ثبت و انجمن و راًی گیری اقدام نموده و سپس تمامی بندهای اساسنامه یک به یک قرائت گردیده و پس از بحث و بررسی بین اعضاء و هیات برگزار کننده ، مورد تصویب قرار گرفت. پس از تصویب اساسنامه داوطلبان عضویت در هیات مدیره و بازرسی انجمن ، مختصری از سوابق کاری و علمی خود ارائه نموده و سپس مرحله راٌی گیری با نظارت نمایندگان رسمی اداره کار، رفاه و تعاون استان البرز، انجام پذیرفته و نسبت به انجام مسئولیتهای خود در انجمن  اعلام آمادگی نمودند.

اولین مجمع عمومی رسمی انجمن صنفی حسابداری و حسابرسی استان البرز، پس از پذیرایی از شرکت کنندگان محترم در ساعت ۱۴ همان روز خاتمه یافت.

نمایش وضعیت
ACTIVE

درباره ما مهدی زارعی جلیانی

محتوا پیشنهادی

اطلاعیه مجمع عمومی عادی و فوق العاده

بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم می رساند مجمع عمومی عادی و فوق العاده روز دوشنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =